KONTAKT

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Uniwersytetu Zielonogórskiego
DS. "Rzepicha"
ul. Podgórna 50B, p.16
65 - 245 Zielona Góra

Napisz do nas!
UZ@nzs.org.pl

O NZS

nzs czarne

NZS tworzą ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni, szalonych pomysłach i niezaspokojonej ciekawości świata. Naszym celem jest aktywne tworzenie studenckiej rzeczywistości, ale też dobra zabawa!
W naszym Stowarzyszeniu spotykają się osoby, które chcą dobrze wykorzystać okres studiów. Wybraliśmy NZS, ponieważ obca jest nam bierność. Pokazujemy, tworzymy, dyskutujemy, stoimy na straży wszystkiego co młodzieżowe i studenckie. Dotyczy to zarówno rzeczy małych – lokalnych jak i tych wielkich, jak choćby w postaci opiniowania projektów ustaw. Zależy nam, aby aktywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego też wspólnie realizujemy wiele wartościowych przedsięwzięć, doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe.W przyjacielskiej atmosferze spędzamy czas, poznajemy interesujące osoby z różnych środowisk, od studentów po dyplomatów czy ludzi biznesu.

Nie jest tajemnicą, że „gołe” wykształcenie nie jest już dla przyszłych pracodawców czymś atrakcyjnym. Stąd bardzo atrakcyjnym punktem w CV jest aktywna działalność w NZS, bo właśnie w tej organizacji, podczas koordynowania różnych projektów, organizowanie działań mających na celu zmienianie otaczającej nas rzeczywistości, działań na rzecz integracji środowisk studenckich uczymy się działania w grupie, kreatywnego pokonywania różnych trudności, kierowania zespołem.

Grupa młodych, pełnych zapału ludzi na pewno nie będzie tracić czasu na narzekanie i marzenia „co by to można zrobić”. NZS to konkretnie czyny. Wspomnijmy tu jedynie o największych akcjach: wydanie „Nowego Indeksu”, Lato Studentów czy Studencki Nobel.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami!!!


Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego

DS. Rzepicha
ul. Podgórna 50B, pokój nr 16
65-245 Zielona Góra