KONTAKT

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Uniwersytetu Zielonogórskiego
DS. "Rzepicha"
ul. Podgórna 50B, p.16
65 - 245 Zielona Góra

Napisz do nas!
UZ@nzs.org.pl

Rap Bitwa – zaczynamy!

RUSZYŁA PIERWSZA EDYCJA RAP BITWY!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego poszerza swoje horyzonty muzyczne! Ruszamy z nowym konkursem! Zapraszamy wszystkie osoby, które świetnie odnajdują się w hip – hopowych rytmach.

Rap Bitwa to najnowszy projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, który rusza 10 marca 2014 roku.

Jest to jego pierwsza edycja. Rap Bitwa jest doskonałą okazją dla osób które interesują się hip – hopem i tworzą muzykę związaną z tym właśnie nurtem. Konkurs składa się z dwóch etapów.
Pierwszy etap będzie polegał na wybraniu, w drodze głosowania, przez Członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, składów/wykonawców, którzy wezmą udział w drugim etapie, czyli w Finale Konkursu.

Być może to właśnie Wy wystąpicie jako support przed gwiazdą wieczoru na jednym z tegorocznych koncertów bachanaliowych! 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres  konkurs.nzs.uz@gmail.com do 27 kwietnia 2014 roku włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać m.in. krótką informację o składzie/wykonawcy oraz zapis minimum dwóch nagrań (demo). Wykonawcy, którzy zakwalifikują się do II etapu Konkursu zostaną ogłoszeni 30 kwietnia 2014 roku. 

Finał odbędzie się 15 maja 2014 roku w zielonogórskim Klubie WySPa.

Regulamin Konkursu znajdziecie tutaj!